Hakkımızda

1999 yılından beri araştırma sektöründe hizmet veren, toplumun görüşlerini objektif biçimde yorumlayan, iş etiğine sonuna kadar bağlı kalan ve büyüyen ve büyüten bir araştırma firmasıyız.

Ayna Araştırma

A

yna Araştırma 1999 yılından beri araştırma sektöründe hizmet veren, toplumun görüşlerini objektif biçimde yorumlayan, iş etiğine sonuna kadar bağlı kalan ve büyüyen ve büyüten bir araştırma firmasıdır.

Vizyonumuz: Yurt içinde ve yurt dışında araştırma ve halkla ilişkiler alanında maksimum güvenirliğe sahip, en çok memnuniyet duyulan ve tercih edilen kurumların başında yer almaktadır.

Misyonumuz: Tüm müşterilerimize en uygun fiyata en yüksek kalitede hizmet vermek; emeğe ve insan onuruna saygıyı esas alan bir istihdam politikası izlemek ve araştırma sektöründe objektiflik bilincini maksimize etmektir.

Ne yapıyoruz? Müşterilerimizin taleplerini göz önüne alarak Kalitatif ve Kantitatif Araştırmalar yapıyoruz. Her araştırmaya özgün teknikler kullanarak müşterilerimizin işlerine farklı bir yaklaşımda bulunuyoruz. Danışman profesörlerimiz, alanında ki uzman istatistikçilerimiz ve süpervizörler başta olmak üzere uzman anketör kadrosuyla; call-center kullanılarak interaktif araştırmalar ve sahada yüz yüze görüşme yapmak suretiyle birçok araştırma hizmeti ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Hayallerinize pusula oluyoruz...

2011 milletvekili seçimleri ve 2014 yerel seçim sonuçlarını %95’lik güven aralığı içinde %100 bildiğimizi, bunlara ilaveten bugüne kadar siyasi, üniversite ve uluslararası bağımsız kuruşlar için yüzlerce projeye imza atmış olduğumuzu duyurmaktan gurur ve kıvanç duyarız.